Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Axel

9. června 2008 v 21:29 |  A.T.O.M
Axel Manning
Vůdce týmu

A.T.O.M. je celek, Axel je konkrétní vyjádření postojů, srdce a mysli. Axel, vyniká ve zvláštním a ojedinělém bojovém umění JO-LAN. Podstatou tohoto umění je sloučení těla a mysli, kdy každý úder a výkop vysílá vlny energie. Axelův otec, který byl jediným mistrem Jo-Lan v západním světě, naučil svého syna bojovat. Otec byl vládním poradcem pro bezpečnost státu, také bychom mohli říci špión a Axela vychovával sám. Jeho cesty po světě vystavily Axela nejen nejlepšímu,ale také nejhoršímu co na světě existuje. Přesto, že se otec pokoušel udržovat svou práci v tajnosti, Axel jasně pochopil, že nebezpečí je všude kolem něj. To byl také důvod proč ho otec naučil bojovému umění Jo-Lan. Věděl, že jednoho dne to bude právě to jediné, na co se bude jeho syn moci spolehnout.

Axelovi bylo teprve deset let, když byl jeho otec zabit, zřejmě během děsivého výbuchu, který nastal když se utkal se spolupracovníkem, "vládním poradcem", ale ve skutečnosti ničemou, jménem Paine. Axel zůstal sám, a tak vyrůstal v dětských domovech. Mohl skončit špatně, ale jelikož se řídil učením Jo-Lan o mentální disciplíně (stále se soustředit, stát si za svým řešením a být výborným žákem), nestalo se tak. Ale ani na chvíli si nesmíme myslet, že to Axela "zkrotilo". Zůstal klukem s duší rebela, který se žene na samou hranici možností.

Navzdory svému neradostnému dospívání si Axel nikdy neliboval v sebelítosti. Místo toho si vypěstoval rošťácký smysl pro humor a to mu umožnilo zvládat vše s úsměvem a šarmem.

Jo-Lan zůstalo jeho tajemstvím. Přesto se toto jeho tajemství brzy objeví, když Axel pocítí svůj vnitřní vztek, který nemůže být zkrocen dokud po boku svých čtyř kamarádů nedosáhne spravedlnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.