Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Jinchuuriki

28. června 2008 v 9:57 |  Bijuu - Ocasí démoni
Jinchuuriki (čteme džinčůriki) je osoba, která má buď ve svém těle nebo ve své mysli zapečetěného (spoutaného) démona.V seriálu Naruto je několik lidí Jinchuuriki, ale nejčastěji se setkáváme s Narutem a Gaarou.Naruto má v sobě zapečetěnou Kyuubi a Gaara Shukaku.
To, že je člověk Jinchuuriki neznamená, že je zlý.Mají různé povahy.Například Naruto je veselý, optimistický, čestný, odvážný a všem se snaží dokázat, že není démonem, který je v něm.Naproti tomu Gaara je zatvrzelý, straní se lidí, zahořknul tak trochu proti světu, snaží se být silný a neukázat své emoce.
Jinchuuriki by měl démona umět využívat.Když je slabý, nehlídá si to a nebo úmyslně chce, démon nad ním převezme vládu a jeho sebekontrola je v rukách démona.Naruto například využívá lišku jen v extrémních situacích a její ovládání prozatím zvládá.Naopak Gaara nikdy nespí, protože ve spánku by ho démon úplně pohltil.Démoni se mohou využívat k boji, ale s každým takovým využitím je démon silnější a silnější a snaží se čím dál urputněji dostat ven.
Démon se dá zapečetit pouze do právě narozeného dítěte, u čehož se dítěti na těle udělá znak, kterému říkáme PEČEŤ.Pokud je pečeť zlomena, démon se dostane ven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.