Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

H. Postavy

28. června 2008 v 16:01 |  Digimon 2
Takeru ,,T.K.'' Takaishi
Jméno a příjmení: Takeru Takaishi ("takeru takajši")
přezdívka: T.K. ("tý kej")
věk: 11 let
Digimon: Patamon
znak: hope/Hoffnung/naděje
krevní skupina: 0
Barva: zelená
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída
záliby: psaní (podle jeho pozdější profese)
nejlepší kamarádi: ve dvojce nejvíc Cody
rodina: Jeho rodiče se rozvedli
a žijí odděleně.
On žije s matkou.
Má bratra Matta.
T.K. se na začátku druhé řady úplně změnil. Nejen fyzicky (například strašně vyrostl) , ale i psychicky. Už to není ten malý pohodový kluk - je nyní více cílevědomý , inteligentní a soběstačný. A taky to vypadá , že se zamiloval. A to do Kari. Jenže do ní se zakoukal i Davis , takže si ti dva příliš do oka nepadli , přesto jsou to ale přátelé. T.K. v druhé řadě bude bojovat s vlastní nenávistí vůči Temnotě , kterou Cody správně označil , jako T.K. druhou tvář. Na jednu stranu je totiž T.K. milý a laskavý a na tu druhou je zatvrzelý a podrážděný. Tuto svoji druhou stránku , ale dokáže překonat. T.K. Digimon Patamon dostane v 02. novou (armor) digitalizaci na Pegasusmona a Angemon se v Joggress spojí s Ankylomonem a vznikne Digimon na ultra levelu - Schackoumon
Hikari "KARI" Yagami
Jméno a příjmení: Hikari Yagami ("(h)ikari jagami'')
přezdívka: Kari (v němčině "kárí"' u nás "kari")
věk: 11 let
Digimon: Gatomon (Tailmon)
znak: light/Licht/světlo
krevní skupina: A
Barva: světle růžová
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída
záliby: zvířata a Digimoni
nejlepší kamarádi: ve dvojce nejvíc Yolei
rodina: Má oba rodiče a bratra Taie.
Kari je dobrosrdečná a milá stejně jako v první řadě. Pro každého má vždy vlídné slovo a úsměv , proto je také hodně oblíbená. Jen trošku má problémy s tím , jak Davisovy vysvětlit , že je pro ní jen dobrý kamarád. Hodně času tráví s T.K. a v jednom díle dokonce naznačila , že je do něj zamilovaná , ale v souhrnu událostí se pak tak nějak na to zapomělo. Nicméně Kari je senzitivní typ a soucítí jak s kamarády , tak i s nepřáteli , což se projevilo například u Blackwargreymona. Nejvíc kamarádí s Yolei , které pomáhala s pochopením smyslu boje , který ona sama také nemá ráda. Ale Yolei a Kari jsou skvělý tým a dobře se doplňují. Jejich Digimoni se jako druzí spojili v joggress digitalizaci na Sylphymona. Kari mimoto ještě v druhé řadě dostane novou armor digitalizaci světla pro Gatomona a ten se tak bude moci proměnit na Nefertimona
Postavy 2
Miyako "Yolei" Inoue
Jméno a příjmení: Miyako Inoue (,,mijako inou'')
přezdívka: Yolei ("juli")
věk: 12let
Digimon:Hawkmon
znak: love-láska , sincerity-upřímnost
krevní skupina: * B
Barva: červená
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 6.třída
záliby: počítače , jídlo , kluci
nejlepší kamarádi: Kari , Mimi ,Izzy
rodina:Má oba rodiče , dvě starší
sestry a staršího bratra.
Yolei je počítačový génius , ale v ukecanosti a nenažranosti se předhání s Davisem. Je bláznivá, ukřičená , nebojácná , milá , veselá a kamarádská. Má tři starší sourozence z nichž jedna ze sester, Momoe, je nejlepší kamarádkou Davisovy sestry Yun. Jejich rodiče mají malý obchoďák , jménem Ai-markt, takže Yolei neustále ostatním nosí něco dobrého na zub.Yolei se líbí, snad kromě některých kamarádů, téměř všichni kluci , které potká. Třeba americký Digirytíř Michael , ale hlavně Ken , který se jí mimochodem líbil i jako Digimon Kaizer. Jejím největším vzorem je Mimi , se kterou si skvěle rozumí a pořád se jí snaží podobat. Její dobrý kamarád je i Izzy , se kterým si pro změnu rozumí ve věcech technických. Ale úplně nejvíc kamarádí s Kari. Yolei, stejně jako Mimi , nechtěla na začátku bojovat, pak ale poznala smysl , který jejich boj má a pochopila , svůj cíl .
Yoleiin Digimon je Hawkmon se stádii: micro - Pororomon , in-training - Poromon , rookie - Hawkmon, champion - Aquilamon , s Armorem lásky - Halsemon, s Armorem upřímnosti - Shurimon, ultra(joggress) - Sylphymon.
Iori "Cody" Hida
Jméno a příjmení: Iori Hida ("jori hida")
přezdívka: Cody ("koudy")
věk: 9let
Digimon: Armadillomon (Armadimon)
znak: knowledge/Wissen/vědomosti a reliability/Zuverlässigkeit/spolehlivost
krevní skupina: * A
Barva: žlutá
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 3.třída
záliby: Kendo
nejlepší kamarádi: T.K.
rodina: Má pouze maminku , otec zemřel. Má dědu a je jedináček.
Cody přemýšlí na svůj věk vždy rozumně a logicky. Je velmi inteligentní a bystrý , ale občas je i tvrdohlavý a noeblomný. Žije jen s maminkou , neboť jeho tatínek zemřel , při výkonu policejní služby. Do Codyho výchovy také částečně zasahuje dědeček , který ho učí tradičnímu umění boje s tyčemi - Kendu. Cody byl nejdelší dobu proti tomu , aby Ken vstoupil k nim do týmu , ale i on to nakonec vzdal , neboť Ken si svou laskavostí dokázal získat všechny. Codyho nejlepším kamarádem je T.K. , přesto , že jsou v lecčems rozdílní. Na konci seriálu prožívá Cody krizi , neboť se objeví , nejlepší přítel jeho mrtvého otce , který se jmenuje Yukio Oikawa a slouží Temnotě. Cody netuší , co má dělat a okolnosti mu rovněž nejsou příliš ku prospěchu. Nakonec se ale rozhodne správně. Codyho Digimon je Armadillomon (Armadimon) , na levelu in-training - Upamon , rookie - Aradillomon , champion - Ankylomon , s Armorem vědomostí - Digmon , s Armorem spolehlivosti - Submarimon , a ultra - Shackoumon.
Daisuke "Davis" Motomiya
Jméno a příjmení: Daisuke Motomiya ("dajsuke motomija")
přezdívka: Davis ("dejvis")
věk: 11let
Digimon:Veemon (V-mon)
znak: courage/Mut/odvaha , friendship/Freundschaft/přátelství,
miracles/Wunder/zázrak
krevní skupina: AB
Barva: modrá
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída
záliby: fotbal, jídlo(nudlová polévka)
nejlepší kamarád: Ken
rodina: Má oba rodiče a starší sestru Jun.
Jako Taiovo dvojče - stejně spravedlivý , stejně zbrklý , stejně odvážný a stejné brýle ve vlasech , takový je Davis , asi nejspontálnější a nejkomičtější člen týmu druhé generace. Pro svou povahu se také stává vedoucím nových Digirytířů. Davis je živel , který svou osobností ovlivňuje všechny okolo a má úžasnou schopnost dodávat všem odvahu i v těch nejnevýchodnějších situacích. Jako první přišel na to , že Digimon Kaizer je ve skutečnosti Ken Ichijouji , jako jediný měl sílu bojovat s ním až do konce a jako jediný dokázal zázrak. Byl to on , kdo první začal , po té , důvěřovat Kenovi až tak , že se z nich stali nejlepší přátelé. Kromě některých dobrých už jmenovaných vlastností , je Davis také příšerně nenažraný (jeho oblíbeným jídlem je nudlová polévka) , občas lehkomyslný a ukecaný. Zřejmě právě proto je to tak sympatická postava. Tedy určitě sympatičtější , než jeho sestra Jun , která je v sedmnácti ještě stále v pubertě a žádný kluk se před ní necítí v bezpečí. Davisův Digimon je Veemon (V-mon). Jeho stádia jsou: micro - Chibomon , in-training - Demiveemon , rookie - Veemon , champion - Exveemon, s Armorem odvahy - Flamedramon , s Armorem přátelství - Raidramon(Lighdramon) , s Armorem zázraku - Magnamon , ultra(joggress) - Paildramon , mega - Imperialdramon , mega-ultimate - Imperialdramon Fighter Form.
Ken Ichijouji
Jméno a příjmení: Ken Ichijouji ("ken ičidžoudži") (u nás "přejmenován" na Ichidoji - "ičidodži")
přezdívka: -
věk: 11let
Digimon: Wormmon
znak: kindness/Freundlichkeit/laskavost
krevní skupina: A
Barva: světle fialová
škola: střední junior škola Tamachi
třída: 1.ročník
záliby: fotbal, čtení, strategie
nejlepší kamarád: Davis
rodina: Má oba rodiče , starší
bratr Sammy zemřel.
Seriál Digimon Zero Two, by byl bez Kena, v pořadí devátého Digirytíře, jako chléb, bez soli. Začínal jako záporňák, ale na konci by jej na něj nehádal, ani ten nejzavilejší odpůrce. V seriálu přes Kenovy vzpomínky, vidíme letmé pohledy do jeho minulosti. Když byl malý, on a jeho bratr Sammy (Osamu) dostali Digivice. Sammy předpokládal, že je jeho, ale doopravdy patřil Kenovy. Ken na Sammyho žárlil, protože on byl génius a Kena všichni pomíjeli. Přál si dokonce, aby Sammy zemřel, což se mu později doopravdy splnilo. V Srpnu 2001, Ken a jeho přítel Ryo, zažili dobrodružství v Digisvětě, které skončilo porážkou Millenniumona, při čemž se Ken infikoval Semínkem Temnoty. Někdy po jeho prvním dobrodružství dostal Ken, deprimovaný po Sammyho smrti, anonymní e-mail a znovu cestoval do jiného světa, tentokrát to bylo Moře Temnoty. Tam se jeho Digivice proměnil do černé D-3 verze a tím Semínko Temnoty začalo působit. Když příště vidíme Kena, je z něj Digimon Kaizer. Není to už ten klidný, jemný chlapec jakým byl před tím, je to nyní chladný, vypočítavý člověk, který vidí všechny ostatní okolo jako slabé ubožáky. Z Kena se stalo zázračné dítě, génius , miláček všech. V masce Digimon Kaizera Ken vypadá skoro stejně, jako Sammy. Toto byla práce Semínka Temnoty - naplnit jeho touhu být více jako jeho bratr, lépe řečeno, být jím. Pak se objevili nový Digirytíři a rozhořel se boj. V něm hrál nakonec velk
ou roli Kenův Digimon, dříve milovaný, nyní opovrhovaný Wormmon.
Wormmonova digitální stádia jsou: micro - Leafmon , in-training - Minomon , rookie - Wormmon , champion - Stingmon , s Armorem Laskavosti(v seriálu tato digitalizace nebyla)- Putimon , ultra(joggress) - Paildramon , mega - Imperialdramon , mega-ultimate - Imperialdramon Fighter Form.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.