Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Tutenstein info

11. června 2008 v 19:09 |  Tutenstein
Oblíbené téma starověkého Egypta, ve kterém nechybí spousta napětí, zábavy a pradávných postav je zachyceno v novém animovaném seriálu Tutenstein.
Po třech tisících letech je k životu probuzena mumie egyptského královského chlapce Tutensteina. Ocitá se v současném světě, o kterém se zprvu domnívá, že mu může vládnout stejně, jako tomu bylo před třemi tisíci lety. Když zjistí, že jeho vláda v tomto světě již dávno pominula, snaží se za pomoci svých nových kamarádů Clea a mluvící kočky Luxor, zapojit do běžného života 21. století. Netuší však, že současně s ním byly probuzeni také jeho staří nepřátelé z podsvětí...
Tento seriál získal v květnu 2004 prestižní ocenění EMMY
Tutenstein je malá rozmazlená mumie faraóna. Ctěl by být mocný jako bůh, chtěl by, aby mu všichni sloužili a nachápe, že už není faraónem. Je namyšlený, rozmrzelý, ale pátelům v nouzi pomáhá. Vždy se zaplete s bohy, a pak musí vše napravovat, naštěstí mu Cleo a Luxor pomáhají.
Cleo žije pouze s maminkou, protože její otec zmizel. Byl to archeolog, a proto Cleo miluje vykopávky, hlavně ty z Egypta. Pomáhá v muzeu, kde taky žije Tutenstein.
Luxor je Clein kocour a při probouzení Tutensteina začal mluvit. Je jeho největším a nejlepším služebníkem, proto občas nemá na Cleo čas a to je největším důvodem hádek mezi Cleo a Tutem.
Další postavy
Jacobs je ochranka muzea. Je trošku blbý, stále spí a hlavně se všeho strašně bojí.
Horace Bedwetty je ředitelem muzea, kda přebývá Tut. Snaží se být slavný a bohatý. Je trošku nevrlý a rozkazovačný. Miluje reportérku Rosu, která ho všakk v televizi stále zesměšňuje.
Doktorka taky pracuje v muzeu a společně s ředitelem vede prohlídky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.