Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Wunschpunsch info

21. června 2008 v 20:47 |  Wunschpunsch
Wunschpunsch

Michaël Ende, autor slavné knížky Nekonečný příběh, která byla úspěšně zfilmována, pro vás připravil nádherný animovaný seriál Wunschpunsch, ve kterém se bude čarovat ještě víc, než si vůbec dovedete představit.

V tomto seriálu na vás čeká spousta legrace a čarování. Setkáte se v něm se dvěma poněkud výstředními kouzelníky Bubonicem a jeho tetičkou Tyrannií, kteří se snaží začarovat nic netušící obyvatele městečka Megapolis. Pracují pro hnidopicha Maledictuse T. Maggota, jehož cílem je způsobit v tomto městečku co možná největší zmatek. Spojí proto své síly a vytvoří speciální kouzla, která dostanou přezdívku Wunschpunsch.

Problém ovšem je, že Bubonic a Tyrannia musejí zařídit, aby jejich kouzla vydržela působit nejméně sedm hodin - jinak totiž ztratí na síle a pominou. Navíc netuší, že jejich domácí mazlíčci (poněkud obtloustlý kocour Maurizio a značně popudlivý krkavec Jacob) jsou ve skutečnosti špióni, které jim do jejich domovů nasadila Zvířecí městská rada, aby s jejich pomocí chránila své obyvatele před nepříjemnými kouzly těchto dvou neschopných kouzelníků. Další problém spočívá v tom, že ve chvíli, kdy se městu podaří jejich kouzla zrušit, pan Maggot Bubonice a Tyrannii okamžitě potrestá a donutí je vymyslet nové kouzlo a znovu se pokusit o nemožné.

Dívejte se na napínavé kousky a legrační kouzla, která na vás čekají jen a jen v komediálním seriálu Wunschpunsch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.