Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Hl. postavy

24. července 2008 v 19:49 |  digimon 3(tamers)
Takato Matsuda
11-letý snílek , který sám stvořil svého Digimona Guillmona pomocí dat z obrázku , který projel D-Powerem. Takato je čestný a narozdíl od předchozích ,,vedoucích kluků" je i dost citlivý. Má otce a matku a je jedináček. Jako první se spojil v Tamer Matrix digitalizaci se svým Digimonem. Takatovými nejlepšími přáteli jsou , kromě Henryho , jeho školní kamarádi Kenta a Kazu. Takato je tajně zamilovaný do Jen Katou , ale nikdy se jí neodváží to přiznat. Když však město obsadí D-Reaper a zajmou Jen , ochotně pro ní nasazuje život a Gallantmon jako jediný Tamer Digimon dosáhne vylepšení na level Mega-Ultimate.

Ruki Makino - Rika Nonaka

Nejdřív nafoukaná ,,Digimon Quenn" , která byla druhá na mistrovství světa v Digimon TCG , ale když potkala Takata a Henryho vše se změnilo. Rika je samotářská a má sklon k vyvyšování se nad druhé. Svého Digimona Renamona chtěla mít nejsilnějším Digimonem , co kdy žil a zapoměla na to , co si přeje on. Přesto byl Renamon nadále její mlčenlivý bodyguard , který jen čekal na rozkazy. Až později se oba trochu sblížili a nakonec z nich byl nepřemožitelný tým. Rice se líbí mistr světa v TCG Digimon - Ryo Akiyama , ale za nic na světě , by to nepřiznala , právě proto , že ji porazil a ona byla díky tomu až druhá. Rika pochází z neúplné rodiny - má jen matku Rumiko a babičku , která se jmenuje Hata Sieko. Matka je modelka a Rika od malička vyrůstala v tak trošku feminističtějším prostředí.

Lee Jianliang - Henry Wong

Henry je citlivý a inteligentní kluk , ale občas je v situacích , kde se jedná o hodně , daleko silnější , než Takato. Vyrůstá v početné rodině a jeho otec byl kdysi členem organizace , která vytvářela Digimony. Má tedy s Codym společného více , než jen dabéra v německé verzi. Henry pochází z Číny , jeho rodina se do Japonska přistěhovala , když byl malý. V seriálu je z jeho sourozenců nejdůležitější mladší sestřička Shuchon , která se rovněž stane Digimon Tamerem , před tím ale ještě bude muset Henryho Digipartner Terriermon přežít její neustálé projevy náklonosti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rika rika | 7. září 2008 v 17:19 | Reagovat

na henryho mi nikdo nešáhne!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 henry henry | E-mail | 17. března 2010 v 16:41 | Reagovat

na riku mi nikdo nešáhne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.