Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Flurius

25. října 2008 v 15:04 |  Power rangers:Operation Overdrive
Flurious
On a jeho bratr byli odvěcí rivalové a pátrali po Coroně Auroře. Když se ji dotkli, byli transformováni a posláni na jejich elementy inspirované planety. Flurious pátrá po Coroně Auroře za každou cenu, dokonce za cenu zrady svého bratra. Věří, že může přemoct svého bratra a příliš o něm nepřemýšlí. Vybírá si stvoření o kterých věří, že jsou slabší jak on jako například Norg. Flurious získal třetí drahokam, Modrý Safír a použil ho ke zničení Moltorovy nory. Vlákal svého bratra do své vlastní jeskyně, zmrazil ho a poté rozbil a vzal si sebou Coronu Auroru. S ní byl schopen lokalizovat Hartfordovu vilu.

Norg
Brblající a naivní odporný sněžný muž jehož zmrzlý jeskyní domov byl obsazen Fluriousem a je přinucen, někdy ochotně, dělat špinavou práci pr Fluriouse. Zranil se a byl uzdraven Tyzonnem a Rose. Oplatil jim laskavost zachráněním Tyzonnova života za použití uzdravovacího rituálu, poté, co byl zraněn Strach Kočkami. Norg se pokusil být užitečný Fluriousovi ukradením třetího drahokamu Kamdorovi a za to od Fluriouse nedostal nic. Norg se zkamarádil z Tyzonnovou snoubenkou, Vellou, která si všimla jeho slušného chování. Když Flurious dokončil Coronu Auroru, instruoval své Chillery, aby se zbavili Velly a Norga a to Norga rozzuří a zničí všechny Chillery. Poté spojí Vellu a Tyzonna a nyní se o něho stará Hartford.
Chillerové
Nemluvící šedí nohsledové, kteří slouží Fluriousovi. Nosí pochodně a ostatní zbraně do boje proti Strážcům.


Chrám Atlantidy
Chrám pátřící ke ztracenému městu Atlantidy. Pod vodou, kde Strážci hledali drahokam. Byl přiveden na povrch. Flurious přerušil jejich pátrání a přivedl chrám k životu. Pohybující se chrám byl lehce poražen Pohonmax Megazordem použitím Kombinace Meče.
"The Underwater World"
Flurious s Coronou Aurorou
Flurious spojil korunu a ta mu dala novou podobu. Plánoval nastolit novou dobu ledovou. Během svého boje se Strážci Flurious vyrostl do gigantické velikosti a poškodil Strážcům Zordy jediným paprskem. Když tvrdil, že ho žádný člověk nemůže zastavit, Mack se rozhodl čelit mu sám. Mack porazil Fluriouse a oddělil ho od koruny. Než si Flurious mohl korunu znovu nasadit, Mack ho zdvihl a nadobro ho zničil.
"Crown and Punishment"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jirka jirka | E-mail | 17. ledna 2009 v 20:12 | Reagovat

zemre tyzon

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.