Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Kamdor

25. října 2008 v 15:12 |  Power rangers:Operation Overdrive
Kamdor
Starodávný ninja, který byl uvězněn uvnitř náhrdelníku, který se dostal do držení Miratrix. Ačkoliv byl uvězněn uvnitř, mohl vypouštět monstra, aby bojovala se Strážci. Miratrix vyhledala přístroj, který by ho vypustil z jeho krystalového vězení. Will pomohl Miratrix ukrást tento přístroj a nakonec vypustili Kamdora. Když byla Miratrix sražena Strach Kočkami, zněl značně ustaraně. Nicméně stále ji nevidí jako sobě rovnou a neřekl ji některé detaily u svých plánů, například vytvořením aliance s Fluriousem bez ní. Poslal ji proti Strážcům, zatímco hledal drahokam, aniž by jí to řekl. Řekl Miratrix, že je unaven její neschopností a řekl, že je jen poskok a že je blázen, když věřila, že by mohla být něco víc. Naštvaně zbil Rtuťového Strážce do bezvědomí. Poté se odhodlal k poslednímu kroku, počkal až za něj Strážci udělají všechnu práci a úspěšně ukradl Zlatý Tác, který vedl k pátému drahokamu. Třetím drahokamem povolal na Zemi meteor jako zaměstnávací taktiku. Will čelil Kamdorovi v sólo souboji, zatímco se ostatní Strážci vypořádávali s meteoritickou krizí. Kamdor se proměnil do svého Duelového Módu a odhalil Willovi svou pravou tvář. Kamdor také uvěznil Miratrix v drahokamu, který kdysi držel jeho. Kamdor byl nakonec zničen Černým Strážcem a Tác byl získán zpět.

Miratrix
Když ji Dax poprvé spatřil, vypadala jako obyčejná oběť monstra a řekla, že její jméno je Mira. Zamiloval se do ní a stýkali se velmi často. Dax nechtěl věřit svým přátelům, že by ho zradila, dokud si nevšiml, že se monstrum objeví vždy, když je u toho Mira. Zmínila se, že hledají Coronu Auroru, ale on jí to nikdy neřekl. Miratrix brzy odhalila své pravé záměry. Měla náhrdelník, který obsahoval Kamdora a tak jak si hrála s Daxovými city, byla obelhána Willem. Sloužila Kamdorovi loajálně. Ačkoliv to přešlo, když jí přikázala, aby bojovala se Strážci a on šel hledat čtvrtý drahokam. Cítila jakoby se jí Kamdor nesvěřoval se všmi plány. Považovala se za rovnou v jejich partnerství, zatímco Kamdor se k ní choval jako k podřízené. Po neúspěšném pokusu o získání Oktaviánského Kalicha od Strážců, Kamdor řekl Miratrix, kam zapadá v jeho plánech.
Ninjové
Těmto kaskadérům oblečeným jako ninjové byl Kamdorem vymit mozek, aby bojovali se Strážci, později byli vráceni do normálu.

"Lights, Camera, Dax"Ultrog
Toto monstrum bylo poprvé viděno, jak se pokouší "unést" Miru. Dax zaútočil na monstrum a porazil ho, aby zapůsobil na Miru a Ultrog se stáhl. Ultrog se později vrátil a pátral po Neptunových Svitcích. Strážci s ním bojovali, ale Dax ho nemohl zvládnout kvůli Miřině rozptýlení. Ultrog vyhrožoval, že vezme Miru znovu pryč, pokud mu nedají svitky. Dax se cítil bezradný, předal je předal, ale monstrum stejně zmizelo s Mirou. Ultrog absorboval sílu dvou svitků a byl příliš silný na ostatní čtyři Strážce. Mira odhalila Daxovi svou pravou totožnost a on jí dal falešný třetí svitek. Dax přišel pomoci ostatním a porazili Ultroga. Nanštěstí zevnitř náhrdelníku Miratrix Kamdor použil sutru, aby nechal Ultroga vyrůst. Ultrog měl znovu navrch s mečem vytvořeným ze dvou svitků, dokud se neobjevil Spencer a nedal Strážcům sílu třetího svitku, který jim umožnil vysát sílu zbývajících svitků z monstra. Ultrog byl zničen Mečem Pohonmax Megazordu. Ultrog je navržen podle Bouřkového Megazordu z "Power Rangers Ninja Storm."

"Heart of Blue"
Bombardo
Toto monstrum bylo povolané Kamdorem z děla opuštěné pirátské lodi. Byl poslán po boku Miratrix, aby získal Oko Moře. Napadl Strážce, dokud ho a Miratrix neporazila Rose posedlá duchem piráta Hnědovouse. Později, když Hnědovous opustil Rose, Hnědovous měl Oko Moře, dokud nezaútočili Miratrix a Bombardo nezaútočili a neunikli s Okem Moře. Hnědovous dohnal Miratrix a Bombarda a pokusil se získat Oko Moře. Téměř ho zničili, ale Rose přišla právě včas, aby ho zachránila. Kamdor nechal Bombarda vyrůst a byl zničen Pohonmax Megazordem Lopatovou Formací. Bombardův design je založen na Hromovém Megazordu z "Power Rangers Ninja Storm.""Pirate In Pink"
Bombardo: Strojní Pila
Bombardo použil Oko Moře, aby se změnil v obří strojní pilu, ale byl poražen Lopatovým Jezdcem, což způsobilo, že se vrátil zpět.

"Pirate In Pink"

Velkohubé Monstrum
Toto monstrum bylo vytvořené z modré peněženky na piknikové dece, nedaleko od místa, kde Miratrix bojovala se čtyřmi Strážci. Brzy monstrum napadlo ostatní Strážce, zatímco Miratrix pokračovala ve svém lovu na Hou-ou ptáka. Tři ze Strážců uvízli proti monstru, ale Ronny ho byla schopna zvládnout. Will brzy po pražení Kamdora přišel, aby dal ostatním výhodu. Mack použil svůj Vrtákový Blaster k poražení monstra, ale Kamdor ho nechal vyrůst. Strážci použili svého Jeřábového Jezdce, aby chytli monstrum do pasti a poté ho zničili Pohonmax Megazordem Vrtákovou a Jeřábovou Formací, zatímco byl stále v pasti. ??? monstrum je založeno na Artillatronovi z "Power Rangers Turbo."


"Both Sides Now"
Kamerové Monstrum
Toto monstrum bylo vytvořené Kamdorem z filmové kamery. On a Zesilovačové monstrum bojovali s Moltorovými Lávovými Ještěry po boku ninja kaskadérů, kterým Kamdor vymyl mozek. Boj se později změnil na třístranný, když Strážci Vesmíru vstoupili do boje. Kamerové monstrum bylo zničeno Daxem v Transtek Brnění. Bylo založeno na Minizordu z "Power Rangers Ninja Storm."
"Lights, Camera, Dax"
Zesilovačové Monstrum
Toto monstrum bylo vytvořené Kamdorem z velkého reproduktoru. On a Kamerové monstrum bojovali s Moltorovými Lávovými Ještěry po boku ninja kaskadérů, kterým Kamdor vymyl mozek. Boj se později změnil na třístranný, když Strážci Vesmíru vstoupili do boje. Zesilovačové monstrum bylo zničeno Daxem v Transtek Brnění. Bylo založeno na K-Rexovi z "Power Rangers Time Force."
"Lights, Camera, Dax"
Kloboukové Monstrum
Kamdor vytvořil toto monstrum z hedvábného klobouku. Choval se a byl označován jako kouzelník. Kamdor ho nechal vyrůst ihned po jeho vytvoření. Při boji se Zordy povolal hada ze svého klobouku k sevření Pohonmax Ultrazordu a použil svůj deštník k odražení útoku Vrcholového Megazordu. Vrcholový Megazord se spojil s Vrtákovým Jezdcem a Lopatovým Jezdcem ke zničení monstra. Je založen na Astro Megazordu z "Power Rangers in Space."
"It's Hammer Time"Sextantové Monstrum
Monstrum, které asistovalo Kamdorovi a Miratrix při krádeži v muzeu, aby získali to, o čem si mysleli, že je další drahokam Corony Aurory. Drahokam se ukázal být "obyčejným" vzácným rubínem. Toto monstrum bylo zničeno Tyzonnem za použití Pohonného Detektoru. Toto monstrum není založeno na Zordu Strážců Vesmíru jako většina ostatních monster, ale na Max Magma ze série Super Sentai "Fiveman."
"Once A Ranger, Část 1"
Datum
Monstrum vytvořené Kamdorem z počítače. Vytvořil počítačový virus, který nakazil Zordy Bojové Flotily, počítače v základně Strážcl a Macka samotného, který se ukázal být androidem. Strážci zničili Data Bojová Flotila Megazordem, ale Datův virus rozbalil dekódované umístění Isisiny Hvězdy na Kamdorově počítači. Datum je založen na Zeo Ultrazordu.

"Things Not Said"

Odpadkové Monstrum
Monstrum s hlavou bowlingové koule, tělem z několika dalších věci, jako například větrák, klimatizace a další odpadky, bylo povoláno Kamdorem po boku dalších monster, aby bojovali se Strážci, zatímco on získá Isisinu Hvězdu. Po vytvoření bojoval s Daxem a nosil bowlingý špendlík. Byl první monstrum zničené Červeným Strážným Strážcem po zasažení Silo Úderem. Je založeno na Max Solarzordu z "Power Rangers Lightspeed Rescue."

"Things Not Said"Golemové Monstrum
Mechanické golemové monstrum bylo povoláno Kamdorem po boku dalších monster, aby bojovali se Strážci, zatímco on získá Isisinu Hvězdu. Po vytvoření bojoval s Willem. Byl druhé monstrum poražené Červeným Strážným Strážcem za použití tlakové vlny. Je založeno na designu Aurica Dobyvatle z "Power Rangers Zeo."

"Things Not Said"

Sochové Monstrum
Sochové monstrum kamenného samuraje bylo povoláno Kamdorem po boku dalších monster, aby bojovali se Strážci, zatímco on získá Isisinu Hvězdu. Mohl střílet paprsky ze svých očí a nosil meč. Po vytvoření bojoval s Ronny. Byl třetím monstrem zničeným Červeným Strážným Strážcem použitím jeho konečného útoku. Toto monstrum není založeno na Zordu Strážců Vesmíru jako většina ostatních monster, ale na Battle Fever Robo ze série Super Sentai "Battle Fever J."

"Things Not Said"Kunoichi Monstrum
Ženské okřídlené kunoichi monstrum bylo povoláno Kamdorem po boku dalších monster, aby bojovali se Strážci, zatímco on získá Isisinu Hvězdu. Měla dva velké meče a bojova s Rose. Byla čtvrtým monstrem zničeným Červeným Strážným Strážcem, který použil sek meče. Je založena na Ninja Mega Sokolím Zordu z "Mighty Morphin Power Rangers."

"Things Not Said"


Princové Monstrum
Toto monstrum se skleněnými střevícy po stranách své hlavy bylo povoláno Kamdorem po boku dalších monster, aby bojovali se Strážci, zatímco on získá Isisinu Hvězdu. Toto monstrum mělo kord. Po vytvoření bojoval s Tyzonnem. Byl pátým monstrem zničeným Červeným Strážným Strážcem a jeho tornádovým konečným útokem. Je založen na Dino Stegozordu z "Power Rangers Dino Thunder."

"Things Not Said"
Miratrix
Miratrix přerušila ceremoniál, kteří Strážci prováděli s Kalichem a snažila se získat jeho sílu. Byla transformována v obří soví monstrum díky jeho síle a v této formě měla dost síly, aby porazila Bojová Flotila Megazord. Ronny a Tyzonnovi se podařilo přerušit její spojení s Kalichem. Když se vrátila zpět do lidské formy, Kamdor odhalil, že jí jen využíval, aby dělala přesně to, co on chce a uvěznil ji v drahokamu, ve kterém byl původně on. Místo drahokamu, který ji drží je neznámé.
"Two Fallen Foes"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.