Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Postavy

3. října 2008 v 18:08 |  Bleach
Arisawa Tatsuki
Tatsuki je největší kamarádkou Inoue, jejíž největší zálibou je karate. Také ona je jistým způsobem poznamenána jako i spousta dalších v okruhu nového shinigami Ichiga, ale ne tak významně jako napříjklad Orihime.
Asano Keigo
Keigo je jeden ze spolužáku Ichiga. Tento kluk má rád holky a je velmi uřvaný, když se mu nějakou nepovede sbalit, což je většinou způsobeno blízkostí kamaráda Kojima.
Ayasegawa Yumichika
Člen 11. divize jež si velmi zakládí na kráse. Poprvé se objevuje v doprovodu člena jeho divize jménem Ikkaku a to když narazí na vetřelce v podobě Ichiga a Ganju. V následném souboji nad ním ale Ganju lstí vyhraje.
Don Kanonji
Komická postava začátku příběhu. Don Kanonji je spirituální médium a velmi populární televizní ikona. On sám má schopnost vidět duchy, bohužel jeho hvězdné show mu trochu vymyla mozek a tak je jeho chování nejen neuvážené, ale i nebezpečné.
Hanakari Jinta
Pracuje v Uraharově obchodě. Nezná lepší zábavu, než zlobit Ururu.
Pokud byste pátrali čímpak se to tak obstojně ohání, je to obdoba baseballové pálky.
Inoue Orihime
Spolužačka Ichiga. Působí poněkud plaše a bojácně, ale přesto upovídaně. Nezbývá, než říct, že zdání klame. Ten, kdo čeká, že se s nadšením vrhne do bitvy, bude asi zklamán. Její největší předností je schopnost léčit. Její počínání se snaží předcházet jakýmkoliv úrazům, ale jak to tak bývá, není příliš úspěšné.
Ishida Souken
Jeden z posledních Quincy, je to dědeček Ishidy Uryuu a zároveň jeho učitel. Zemřel při výzkumu kapitána 12. divize.
Ishida Uryuu
Další Ichigův spolužák. Jeho předností je výborná analýza děje a bystrý mozek. Dodejme, že je to poslední Quincy - člověk, který likviduje hollow. Ze špatných zkušeností v minulosti je poněkud zatvrzelý vůči shinigami, ale po jistých bitkách, jimiž projde spolu s Ichigem, jej považuje za svého přítele, ačkoliv si zakládá na faktu, že shinigami nenávidí.
Kojima Mizuiro
Ichigův spolužák jež má velké štestí na dívky díky jeho "dětskému" vzhledu, což mu závidí hlavně Keigo.
Kon
Kon není člověk, vlastně jej ani nemusíme považovat za duši, protože se jedná o modifikovanou duši, duši uměle vytvořenou pro boj s hollowy. Ichiga doprovází od okamžiku, kdy poprvé ovládne jeho tělo - původně bylo myšleno, že zastoupí Ichiga v jeho těle tak, aby nikdo nic nepoznal (Ichigo se v tu chvíli někde poflakoval jako shinigami). Bohužel Kon má vlastní hlavu a jediné, co ho zajímá, jsou holky. Jelikož v podobě tablety se mu nelíbí, našel mu Ichigo jiné "tělo" - plyšáka - ne, že by z něj byl tedy Kon nějak extrémně nadšený.
Kuchiki Rukia
Shinigami, která přišla do světa lidí plnit svou práci - likvidovat hollowy a posílat duše do Soul society. Bohužel, při jedné z těchto jejích misí je vážně zraněna a nezbývá jí, než svěřit svou moc Ichigovi. Po této příhodě se jí nepodaří získat svou moc zpět a proto zůstává mezi lidmi, dokud si pro ni nepřijdou...
Kurosaki Ichigo
Středoškolský student, který se náhodou stane shinigami. Jeho schopnosti jsou zarážející, stejně jako jeho chování - prostě patnáctiletý puberťák, kterému se daří nejlépe, až když se pořádně naštve. Nicméně je to kluk, který se postaví za své přátele a nenechá je v nouzi.
Kurosaki Isshin
Ichigův otec, velmi výrazná, leč poněkud praštěná postava. Svůj volný čas netráví jinak než soustavnými potyčkami se svým synem, ať už rvačkami nebo rvačkami; má zjevně zafixováno, že je to ta nejlepší otcovská průprava do života. Pracuje (paradoxně) jako lékař.
Kurosaki Karin
Ichigova mladší sestra. Po smrti jejich matky se poněkud uzavřela do sebe.
Kurosaki Masaki
Ichigova matka, zemřela když byl Ichigo ještě malý, ve snaze jej chránit. Ichigo tuto zkušenost v sobě nese jako nějaké vlastní selhání, zjevně proto ostatní lidi, na kterých mu záleží, chrání tak bezhlavě.
Kurosaki Yuzu
Nejmladší z rodiny Kurosaki, po smrti Masaki převzala její povinnosti, na svůj věk působí velmi vyspěle.
Madarame Ikkaku
Ikakku je první shinigami se kterým měl Ichigo tu čest v Soul Society bojovat. Je jedním z výše postavených členů 11. divize.
Sado (Chado) Yasutora
Ichigův kamarád a spolužák. Působí jako tichý element, který je ale schopen se hned rozhodnout, co udělat, a dát do toho vše. Mezi jeho schopnosti patří bezpochyby jeho ohromná síla.
Shiba Ganju
Ganju žije v Soul society a je nejmladší z rodiny Shibů. Nenavidí shinigami a to kvůli tomu, že jeden z nich zabil jeho bratra Kaiena, který sám byl shinigami. Po příchodu Icigha a ostatních do Soul society se k nim přidává i přes počáteční neshody a pomáhá zachránit Rukiu. Snaží se také zjistit okolnosti Kaienovy smrti a případně se pomstít.
Shiba Kuukaku
Také z rodiny Shibů, která dohlídá na Ganjua, který je po bratrově smrti vcelku rozhořčený. Jejím povoláním i zálibou jsou ohňostroje a různý expolzivní směsi. Kdo ví proč ji chybí jedna ruka ^_^
Shihouin Yoruichi
Pochází z jednoho ze čtyř nejvznešenějších šlechtických klanů v Soul Society. Byla kapitánkou druhé divize před Soi Fong a je specialistkou na rychlý pohyb a boj beze zbraně. Může na sebe podle potřeby brát podobu černé kočky s mužským hlasem.
Tsukabishi Tessai
Pracuje v Uraharově obchodě, pomáhá mu skladovat zboží a usměrňovat Jintu a Ururu. Působí dojmem muže takzvaně "od rány".
Tsumigiya Ururu
Pracuje v Uraharově obchodě, pomáhala trénovat Ichiga, když přišel o všechnu získanou sílu od Rukiy. V případě, že se na obzoru objeví trable, vytahuje opravdu efektivní kanón - nějaký nový model kulometu.
Urahara Kisuke
Poněkud podivínský chlápek, o kterém si můžeme myslet, že je to naprostý moula, nebo také génius. Jeví se jako takový hodný strejda, který rád pomůže, ovšem to, že jeho pomoc je svým způsobem dvousečná, si buď neuvědomuje nebo nechce uvědomovat.
Je to bývalý kapitán dvanácté divize, která se věnuje výzkumu. Byl z ní vyhozen pro pokusy, které hraničily se zákony Soul society. Ať už je překročil jakýmkoliv způsobem, je to postava, která tím rozhodně nemyslela nic zlého.
Yamada Hanatarou
Jde o člena 4.divize (s v celku vysokým postavením!), který se rozhodne pomoci Ichigovi při záchraně Rukie. Jde o v celku komickou postavu, který je ale odhodlaný bojovat pro správnou věc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.