Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Spojenci

23. října 2008 v 21:03 |  Power rangers:Operation Overdrive
Andrew Hartford
Dobrodruh a miliardář, který vytvořil Power Rangers Operation Overdrive, aby našli Drahokamy Corony Aurory. Původně plánoval být Červeným Strážcem, ale po naléhání svého syna Macka se rozhodl, že on bude vhodnější pro tuto práci navzdory všem obavám o ztracení Macka. Nikdy se nepřestane bát o svého syna. Jeho obavy byly vysvětleny, když byl Mack nakažen virem a porouchal se a tím se odhalilo, že je ve skutečnosti android postavený zhruba před dvěma lety. Mack byl vytvořen, protože Andrew nebyl schopen najít tu pravou ženu kvůli své práci a tak si rozhodl vytvořit vlastního syna. Když Strážný Rytíř navrhl umístit Coronu Auroru na Mackovu hlavu, stal se z něho syn z masa a krve, aby doprovázel Andrewa při jeho dobrodružstvích.
Spencer
Sluha Hartfordů. Má blízké přátelství s Mackem a dává všem Strážcům rady. Je schopný se skvěle zamaskovat tak brilantně, aby oklamal samotné Strážce.
Strážný Rytíř
Poté, co se Flurious a Moltor pokusili ukrást Coronu Auroru a byli prokleti, ochránce koruny schoval korunu a jejích pět drahokamů po planetě Zemi. Jeho duch se vrátil, aby přesvědčil Andrewa a jeho tým Strážců, aby chránili korunu od zlých jednotek. Kdysi bojoval a uvěznil Thraxe, syna Rity Repulsy a Lorda Zedda. Když Thrax odpojil síly Rychlých Strážců, Strážný Rytíř povolal pět bývalých Strážců a vrátil jim jejich síly, aby mohli na čas zaujmout místo aktuálních Strážců. Poté, co Mack získal meč Excelsior, dal ho Strážnému Rytíři, aby ho nikdo nemohl použít k jeho zranění. Meč navrátil Strážnému Rytíři fyzickou podobu. Po tom rychle zničil Thraxe. Od té doby byl schopen transformovat se do mocného Strážného Meče. Díky Rosiným modifikacím se byl Strážný Rytíř schopný spojit s Mackem, aby se stal Červeným Strážným Strážcem. Když byla úspěšně získána Corona Aurora a Strážný Rytíř na sebe vzal svou původní podobu, Mack se stal člověkem, když mu umístil korunu na hlavu.
Alpha 6
Když bylo Thraxem přerušeno spojení Strážců Operace Nejvyšší Rychlost s Morfovací Sítí, Adam řekl, že zná někoho, kdo ho mohl opravit. Adam a tým bývalých Strážců získali krabici odpojených částí uvnitř skladiště v Andělském Háji. Andrew Hartford pospojoval části a udělal Alphu 6 opět funkčním. Alpha byl schopen obnovit Strážcovské síly. Po Thraxově porážce ho Adam najal jako nového zaměstnance v jeho novém doju.
Vella
Vella je Tyzonnova snoubenka, pracovala s ním jako zachranářka na Merkurii. Věřilo se, že byla zabita uvnitř zásypu jeskyně, který způsobily Strach Kočky, ale to se později ukázalo jako nepravda. Crazar napodobila její podobu, aby oklamala Tyzonna, aby si myslel, že jeho dobrodružství se Strážci byly pouze sen a tím zabránila Tyzonnovi pomoci svým přátelům v boji s Benglem, Migem a Agriosem. Tyzonn byl schopen přijít ke smyslům, když našel svůj morfér a také si uvědomil, že Vella je naživu, protože Crazar potřebuje živou osobu, aby ji mohla napodobit. Když se ukázalo, že Moltor je její věznitel a předal ji Fluriousovi, Norg ochránil Vellu a vzal ji do bezpečí k Hartfordovu domu, kde se znovu setkala s Tyzonnem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.