Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Strach kočky

25. října 2008 v 15:14
Strach Kočky
Mig a Cheetar, dvě Strach Kočky, které jsou mimozemské nestvůry, které obtěžují Tyzonna a byly částí nehody, ve které ztratil své kolegy. Přiletěly na Zemi, aby našli Coronu Auroru, aby osvobodily zbytek Strach Koček. Strach Kočky cestovaly na Zemi, aby vyhledaly zdroj síly k otevření Zrcadlového Vězení. Po zajmutí Ronny a použití jejího Rychlostního Sledovače vypustili Bengla ze Zrcadlového Vězení. Zrcadlo bylo Strážci zničeno v boji.Mig
Vedoucí Strach Kočka spolu s Cheetarem napadl archaeologickou vykopávku v Brazílii při hledání Corony Aurory. Poté, co byl Benglo vypuštěn a Cheetar zničen, Mig a Benglo unikli a později zaútočili na tržiště, aby upoutali pozornost. Po poražení Strážci, byl oživen Fluriousem, který použil jeho mocné Gyra, aby ho změnil v kyborga. Nyní má mnohem více síly a blasterové/mečové zbraně. Je neúprosný a neváhá zradit ostatní protivníky, aby získal Coronu Auroru. Po porážce svého monstra Agriose se utkává sám v boji s Tyzonnem a je jím zničen.


Benglo
Byl povolán Cheetarem a Migem ze zrcadlového vězení za pomoci Ronnina Rychlostního Sledovače a vypadá, že je silnější než oni. Strážci si mysleli, že je viděli naposledy, když je porazili Pohonmax Ultrazordem. Norg vzal těla Miga a Bengla k Fluriousovi, který použil Gyra, aby oživil dvě Strach Kočky a udělal z nich své služebníky. Nicméně Mig a Benglo používají své úžasné nové síly k pátrání po Coroně Auroře. Poté, co byl poražen Agrios, Benglo bojoval s pěti základními Strážci,

zatímco Mig bojoval s Tyzonnem. Když viděl Migovu porážku , přísahal pomstu, ale než mohl cokoliv udělat, byl zničen Červeným Strážným strážcem
Cheetar
Přišel s Migem a chtěli použít Coronu Auroru k nabití zrcadlového vězení, aby vypustili své bratry. Místo toho použili Ronnin Rychlostní Sledovač a vypustili Bengla. Cheetar byl zasažen plným paprskem Vrtákového Blasteru, vyrostl v obra a byl zničen Pohonmax Ultrazordem.


Crazar
Crazar byla dámská vlčí Strach Kočka, o které se myslelo, že byla zabita ve stejné jeskyni, kterou Mig použil k zabití Tyzonnových kolegů a jeho snoubenky. Horší než ostatní Strach Kočky, ona sadisticky mučila Tyzonna poznámkami o Vellině smrti. Má také sílu vytvořit velmi realistické iluze. Po příletu na Zem, našla a pomohla ostatním Strach Kočkám získat Oktaviánský Kalich. Během jejího boje s Dvoupohonným Megazordem, se ji Tyzonn pokusil zničit kompletně starodávným Merkuriánským kouzlem. To selhalo a Crazar zosobnila Tyzonnovu snoubenku Vellu a vytvořila iluzi Merkurie, aby přesvědčila Tyzonna, že všechno od doby jeskyně byl jen sen, aby zůstal mimo cestu ostatním Strach Kočkám. Pravda byla nakonec odhalena a Crazar byla zničena v divokém boji proti Tyzonnovi.
Fluriousův Robot
Ohromný robot, kterého Flurious vytvořil zvětšenými Gyry jako zdroji síly. Původně ho měl Flurious pilotovat k získání starodávného Kanónu Kiamook, ale byl ukraden Strach Kočkami, když ho zradily. Zatímco Mig bojoval se Strážci, Benglo použil robita, aby se zahrabal hluboko pod zem a získal Kanón. Se silou Kanónu Kiamook skombinovanou se schopností vysávat sílu Migova a Benglova Gyra robot lehce porazil Pohonmax Megazord než zažehl ve městě požár. Nicméně robot byl brzy zastaven Tyzonnem a jeho novým Vrcholovým Megazordem. Tento robot není založen na Zordu Strážců Vesmíru jako většina ostatních monster, ale na Live Robo ze série Super Sentai "Liveman."
"Behind the Scenes"Tryskový Robot
Obří tryskový robot pilotovaný Migem a Benglem. Byl jejich tajnou zbraní a byl použit k útoku na město, zatímco Strážci a Thor bojovali s Fluriousem a jeho Chillery. Pohonmax Megazord se s ním utkal v boji, zatímco Thor a Tyzonn se vypořádali s Fluriousem. Pohonmax Megazord byl v oslabení, dokud se Tyzonn nepřidal do boje ve Vrcholovém Megazordu. Oba Megazordy prohrávaly, dokud Thor nenapadl robota. Pohonmax Ultrazord zničil tohoto robota. Tento robot není založen na Zordu STrážců Vesmíru jako většina ostatních monster, ale na DynaRobo ze série Super Sentai "Dynaman."
"It's Hammer Time"

Komandový Robot
Obří komandový robot pilotovaný Migem a Benglem. Použili ho k napadení města zatímco STrážci bojovali s Kamdorem a Miratrix. Zničil letecký mód Pohonmax Ultrazordu a byl odstrašen Záchrannými Jezdci. Jak se dostával pryč, Will morfoval a svůj OO Zipový Provaz a jel na robotu. Později Mig pilotoval robota a posílil ho Super Brněním, čímž ho změnil na Samurajského robota. Porazil Super Pohonmax a Vrcholový Megazordy a donutil Strážce rozdělit Zordy a utvářet různé formace. Chtělo to Pohonmax Megazord Jeřábovou Formaci k odstranění brnění, což ho změnilo do jeho původní formy a Pohonmax Megazord se Záchrannými Jezdci 1 a 2 a Vrcholový Megazord s Dozerovým a Ponorkovým Jezdci ke zničení tohoto robota. Tento robot není založen na Zordu Strážců Vesmíru jako většina ostatních monster, ale na FiveRobo ze série Super Sentai "Fiveman."
"One Gets Away"


Setníkový Robot
Tento bojový helikoptérový robot byl poháněn Setníkovou Pochodní, která byla nalezena Strach Kočkami. Navzdory své enormní palebné síle byl poražen Pohonmax Ultrazordem. Tento robot není založen na Zordu STrážců Vesmíru jako většina ostatních monster, ale na Sun Vulcan Robo ze série Super Sentai "Sun Vulcan."
"One Fine Day"

Agrios
Gigantické mocné monstrum vytvořené Strach Kočkami, poté, co spojily Minervinu Hůl, Kořen Večernice a Písky Sila uvnitř Oktaviánského Kalichz, po ukradení všech věcí od Moltora, Fluriouse, a Kamdora. Strach Kočky byly schopny spoutat schopnosti monstra a používaly ho jako obřího robota, poté, co připojili své vlastní robotické brnění se svým kokpitem uvnitř. Pohonmax Ultrazord soupeřil s Agriosem, ale nebyl schopen ho porazit. Poté byla povolána Bojová Flotila a změněna v Bojová Flotila Megazord následovaná Strážným Rytířem, ale ani jeden z nich nebyl schopen porazit Agriose. Agrios dokonce napadl ostatní protivníky. Mack použil Vrcholový Megazord k boji s Agriosem. Zords byly opraveny právě včas, aby pomohly Mackovi. Všechny tři Megazordy napadli Agriose. Při držení Strážného Meče při jízdě na lodi Bojové Flotily, byl Agrios konečně zničen Pohonmax Megazordem. Agrios není založen na Zordu Strážců Vesmíru jako většina ostatních monster, ale na Galaxy Robo z "Maskman" a na kombinaci Great Five ze stejné série.

"Home and Away, Část 1"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.