Zdarec!!Jmenuji se Roman!Doufám že se vám můj blog líbí!Hlasujte v anketách!Pište komentáře!!JJ!!Supéééér.

Zbraně/výbava

25. října 2008 v 15:17
Rychlostní Sledovač
Rychlostní Sledovač není pouze Mofér, ale také parametry hledající mobilní telefon vybavený mnoha funkcemi jako černé světlo, klávesnicí schopnou povolat různé Zordy a Turbo Kolem, které umožňuje Strážcům spouštět příkazy.
Poprvé viděn v "Kick Into Overdrive, Část 1"

OO Zipový Střelec
Každý Strážce nosí malý přístroj, který vystřeluje zachytávací hák, který je používán k dosažení vzdálených míst.
Poprvé viděn v "Kick Into Overdrive, Část 2"Pohonný Obránce
Každý Strážce nosí Pohonného Obránce, který se může transformovat v Blaster stejně tak jako v meč.
Poprvé viděn v "Kick Into Overdrive, Část 1"


Rychlostní Zbraně
Pohonné Kopí, Pohonné Kladivo, Pohonný Vír, Pohonné Spáry a Pohonný Gejzír.
Poprvé viděny v "Kick Into Overdrive, Část 1"
Řídící Jednotky
Používané Strážci k ovládání svých Pohonmax Zordů. Sbalí so do formy kufříku a poté se zase rozbalí, když se umístí do řídících panelů v Zordech. Všechny obsahují volant a dvě řadící páky.
Poprvé viděny v "Kick Into Overdrive, Část 2"


Obranná Vesta
Obranná Vesta poháněná jednou z dračích šupin Ohnivého Srdce a je používána k ochraně nositele před účinky zpětného efektu Vrtákového Blasteru. Každý Strážce může povolat tuto vestu, ale jen jeden ve stejnou dobu.
Poprvé viděna v "At All Cost"
Vrtákový Blaster
Blasterová zbraň, která může být otočena na kompletně rozdílnou zbraň. Jedna část je založena na Cementovém Jezdci a ta uzavře monstrum v cementu a pomocí Troj-Laseru je zmrazí na místě. Druhá část je založena na Vrtákovém Jezdci a střílí vrtací hlavu do monstra, aby ho zničila.
Poprvé viděn v "At All Cost"
Rtuťový Morfér
Tento morfér je zápěstní morfér, který umožňuje Tyzonnovi stát se Rtuťovým Strážcem. Má rotační kroužek and LCD obrazovku. Jako u ostatních Strážců je morfovací věta "Rychlostní Akcelerace!". Aktivuje morfér stisknutím tlačítka.
Poprvé viděn v "Man of Mercury, Část 1"
Pohonný Detektor
Je primární zbraní Rtuťového Strážce, má tři módy jako například blaster, kopí a detektor kovů, Jako Detektor kovů může být použit k nalezení monster schovaných pod zemí. Může vypustit energetický projektil nebo nabitý kovový paprsek. Jeho síla je schopna zničit i nejsilnější monstra nebo Strach Kočky.
Poprvé viděn v "Man of Mercury, Část 2"Strážný Meč
Thrax šel po meči jménem Excelsior, který mohl získat jen ti s čistým srdcem. Byl držen dámskou sochou, která ožila, když viděla odhodlanost bezmocných Strážců Operace Nejvyšší Rychlost a uznala je vhodnými, aby získali meč. Mack použil meč, aby sám zničil Vultura. Strážný Rytíř se poté spojil s Excelsiorem, což mu dalo schopnost transformovat se v meč, který mohli nosit a používat Strážci. Otočením knoflíku na rukojeti se transformoval zpět na Strážného Rytíře. Mohl se také zvětšit a být použit v boji Pohonmax Megazordem.
Poprvé viděn v "Once a Ranger, Část 2"Strážný Morfér
Speciální Bojový Morfér pro Červeného Strážce, aby se mohl stát Červeným Strážným Strážcem.
Poprvé viděn v "Things Not Said"
Červený Strážný Strážce
Mack může použít Strážný Meč a Strážný Morfér, aby se spojil se Strážným Rytířem a stal se Červeným Strážným Strážcem. Původně to bylo určeno pro technologii Zordů, ale s odhalením, že Mack je android, použil Mack brnění k poražení pěti monster, které vypustil Kamdor, aby zaměstnal, zatímco se pokusil získat čtvrtý drahokam Corony Aurory. Obličej Strážného Rytíře je schován v brnění hrudníku a je schopen z něho komunikovat. Dva meče uložené na zádech brnění se mohou připojit k rukoum k vykonání konečného útoku. Brnění má schopnost vypustit tlakové vlny a primární konečný útok zahrnuje i obličej Strážného Rytíře, který vypustí tornádo, které v sobě uvězní protivníka a Mack ho následovně rozsekne.
Poprvé viděn v "Things Not Said"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 akdarka akdarka | Web | 25. října 2008 v 15:25 | Reagovat

Máš moc hezkej blog. Pls hlasuj pro me na http://www.gilmorova-devcata.cz/soutez-wallpapers.aspx jsem tam treti pod přezívkou RM.slunicko je to pro me dulezity. Predem diky

2 power rangers power rangers | E-mail | 3. května 2009 v 19:29 | Reagovat

miluju power rangers                        ten morfer je nejlepší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.